Armas Bella Luna

Armas Bella Luna; Bingeşik mevkisinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. Tesis; ana restoran, A La Carte restoran, cafe ve 3 adet bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Tesisin SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu, kaydırak havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; animasyon ve aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Tesiste bulunan mini kulüpte çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken, toplantı salonunda her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Otel Özellikleri

SPA – WI-FI – Çocuk Dostu Otel – Denize Sıfır Konum

Havuz ve Plaj Olanakları:
Otelde; açık yüzme havuzu, kaydırak havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Kaydıraklı havuzda 2 adet kaydırak bulunmaktadır. Denize sıfır olan tesisin; ince kumlu özel plaj alanı bulunmaktadır.

Aktiviteler:
Animasyon – Gündüz Spor Aktiviteleri – Canlı Müzik (Belli günlerde) (Armas Bella Sun) – Gece Showları (Armas Bella Sun) – Disko (Armas Bella Sun) – Motorlu/Motorsuz Su Sporları – Kaydıraklı Havuz – Masa Tenisi – Aerobik – Su Topu – Dart – Satranç – Tenis Kortu (1 Adet Sert Zemin)

Çocuk / Bebek:
Tesiste çocuk ve bebekler için; çocuk klübü (4-12 yaş grubu çocuk) (10.00 – 12.00 ve 14.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.), mini disko, oyun parkı, mama sandalyesi ve bebek arabası (ücretli) bulunmaktadır.

Balayı Konsepti
Balayı çifti olduğunu belgeleyen misafirler balayı konseptinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.
Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap,
Özel tekstil takımı ve oda süsleme,
Misafirin arzu ettiği gün odaya kahvaltı servisi (1 defaya mahsus).